Dėl ko verta rinktis įmonę, kuri atlieka visus gerbūvio darbus, o ne atskiras brigadas ar rangovus

Dėl ko verta rinktis įmonę, kuri atlieka visus gerbūvio darbus, o ne atskiras brigadas ar rangovus

Šiame straipsnyje išnagrinėsime kai kuriuos skirtumus tarp darbo su viena įmone, teikiančia visus gerbūvio darbus, ir darbo su keliomis atskiromis brigadomis. Galiausiai išsiaiškinsime, jog šiuo atveju daugiau tikrai nėra geriau ir pasirinkus vieną tiekėją, galintį patenkinti visus jūsų poreikius, sutaupysite tiek pinigų, tiek laiko bei galvos skausmo. Pasigilinkime kodėl.

Pinigai

Mūsų patirtis rodo, kad kelių brigadų samdymas gerbūvio darbams atlikti dažnai atsieina brangiau, nei tada, kai visas reikalingas paslaugas atlieka viena įmonė. Taip iš dalies yra todėl, kad kiekvienas iš atskirų paslaugų teikėjų turės atvykti su savo komanda į jūsų namus skirtingomis dienomis, kai, tuo tarpu, vienas tiekėjas gali suplanuoti kai kurias paslaugas tai pačiai dienai, kas reiškia mažiau kelionių į objekto vietą. Kitais žodžiais, savarankiškai bandant suorganizuoti kelių brigadų darbą neišviangiamai nukentės tų darbų efektyvumas, kas tikrai pasireikš ant galutinės darbų kainos.

Kita problema, atsirandanti samdant kelis tiekėjus jūsų sklypo įrengimo ir tvarkymo darbams, yra tai, jog jums teks tvarkytis su daugybe sąskaitų. Tai tik atves daugiau sudėtingumo ir nereikalingos painiavos į jūsų gyvenimą. Pasirinkę vieną įmonę, galinčią atlikti visus reikalingus darbus, galėsite sujungti visas šias sąskaitas į vieną.

Planavimas

Kita problema, kylanti samdant kelias brigadas yra laiko planavimas ir komunikacija. Kaip nekilnojamojo turto savininkas, ar ketinate užtikrinti, kad visi skirtingi paslaugų teikėjai žinotų vieni kitų tvarkaraščius? Ar esate pasiruošę skirti laiko aiškintis kokiu eiliškumu paslaugos turi būti atliktos, o vėliau derintis su nuolat užimtais tiekėjais dėl jums abiems tinkančio laiko. Atvirai kalbant, jūsų nuosavybėje dirbanti daugiau nei viena komanda gali tapti tikru planavimo košmaru.

Bandydami suderinti daug skirtingų komandų jūsų sklypo įrengimui ne tik išleisite daug savo asmeninio laiko viską planuodami, bet ir sumažinsite bendrą darbų efektyvumą. Skirtingi paslaugų teikėjai gali ne tik „kliūti“ vieni kitiems, bet taip pat ir negali produktyviai komunikuoti tarpusavyje, kas darbą padaro greitesniu ir lengvesniu. Skirtingos brigados dažniausiai nesugeba dirbti kartu, kaip iš tikrųjų turėtų.

Tačiau jei pasamdytumėte vieną įmonę, kuri atliktų visus reikalingus gerbūvio darbus, ji viena būtų atsakinga už tiek už tvarkaraštį, tiek už bendrą efektyvumą. Taip išvengtumėte tų planavimo galvos skausmų, kurie gali trukdyti pasiekti norimų rezultatų.

Išvada

Darbas su vienu tiekėju yra daug lengvesnis. Kai jų yra keletas ir visi teikia skirtingas paslaugas, užsakovas dažnai jausis prislėgtas komunikuodamas su keliomis komandomis ir bandydamas darbus derinti tarpusavyje. Pasirinkę vieną įmonę visiems gerbūvio darbams atlikti galėsite protingiau išnaudoti savo laiką, užuot nuolat mąstę apie visas skirtingas judančias dalis statybų procese. Taip pat gausite toliau nurodytus privalumus.

  • Viena sutartis
  • Viena sąskaita
  • Vienas kontaktas darbams derinti

Visa tai prisideda prie paprastesnio ir sklandesnio proceso, kas rezultate lems tai, kad darbai bus atlikti greičiau ir už mažesnę kainą.